آخرین عرضه اولیه در بورس تهران انجام شد

به گزارش روابط عمومی بورس، علی صحرایی معاونت بازار بورس اوراق بهادار تهران با بیان مطلب فوق گفت:  امروز سه شنبه مورخ 23 اسفندماه تعداد 29 میلیون 997 هزار و 500 سهم معادل 10 درصد از سهام شرکت کارت اعتباری ایران کیش در تابلوی بورس تهران با قیمت 980 تومان پذیرفته شد.

معاونت بازار ادامه داد: با ورود شرکت  کارت اعتباری ایران کیش به عنوان 469 شرکت پذیرفته شده در تابلوی بورس ارزش بازار 294 میلیارد تومان به ارزش روز بازار افزوده شد.

وی افزود: این عرضه ازطریق 720 ایستگاه معاملاتی در سطح کل کشور و حدود 60 صندوق سرمایه گذاری مشترک خریداری شده است. به هر ایستگاه 42 هزار و خریداران آنلاین500 سهم درنظرگرفته شده است.

یادآوری می شود: شرکت کارت اعتباری ایران کیش متعلق به شرکت­های ملی انفورماتیک، سرمایه گذاری ایرانیان و سرمایه­‎گذاری خوارزمی به عنوان 469 امین شرکت پذیرفته شده برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش "کامپیوتر و فعالیت های مربوط به آن" گروه و طبقه "مشاوره مربوط به نرم افزار و عرضه نرم افزار" در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد "رکیش"عرضه گردید.

لینک خبر

http://www.irbourse.com/newsPage.aspx?NId=11510

/ 0 نظر / 2 بازدید